Eladó lakás Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 967
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Jerikó utca
Debrecen, Jerikó utca , Újkert
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 152 308 Ft/m2
Hajdúszoboszló fürdő melletti lakás eladó
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 425 714 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Jerikó utca
Debrecen, Jerikó utca , Újkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є61 900 000 Ft
921 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
873 611 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 359 722 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóvölgy
Kínálati ár: 81 650 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 650 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 177 Є69 900 000 Ft
1 150 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hajdúszoboszló, Bánomkert
Hajdúszoboszló, Bánomkert
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
926 804 Ft/m2
Eladó lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
1 315 909 Ft/m2
Eladó 3 szobás lakás Debrecen, Dobozi lakótelep
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є63 500 000 Ft
847 945 Ft/m2
Eladó Lakás, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu, Szent István tér
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 065 000 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 155 679 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 089 091 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 144 875 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 86 796 000 Ft
Kalkulált ár: 240 432 Є
1 205 500 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 62 595 000 Ft
Kalkulált ár: 173 393 Є
1 304 063 Ft/m2
Homokkertben új építésű lakások
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 53 676 000 Ft
Kalkulált ár: 148 687 Є
1 412 526 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Dobozi utca
Debrecen, Dobozi utca , Dobozikert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
873 611 Ft/m2