Eladó ház- házrész Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 1990
Eladó családi ház, Bocskaikert, Bocskaikert
Bocskaikert, Bocskaikert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
889 041 Ft/m2
Eladó családi ház, Nádudvar, Béke utca 30
Nádudvar, Béke utca 30
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
237 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Liget tér
Debrecen, Liget tér , Csapókert
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
1 212 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 80nm, 35500000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
443 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Létavértes, belterület
Létavértes, belterület
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є
485 714 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Pac
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 426 Є
363 636 Ft/m2
Eladó családi ház Alsójózsán.
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 406 685 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Hosszúpályi, belterület
Hosszúpályi, belterület
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
544 776 Ft/m2
Eladó családi ház, Derecske, Kozpont
Derecske, Kozpont
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
550 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Pércsikert
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 361 838 Є
955 147 Ft/m2
Eladó családi ház, Hajdúsámson, Hímes utca
Hajdúsámson, Hímes utca
Kínálati ár: 76 500 000 Ft
Kalkulált ár: 213 092 Є
765 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa(Alsó)
Kínálati ár: 188 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 677 Є
886 792 Ft/m2
Eladó családi ház, Hajdúböszörményben főtér közelében!
Hajdúböszörmény
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
468 750 Ft/m2
Eladó Ház, Egyek
Egyek
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 248 Є
150 000 Ft/m2
Tégla Építésű Ikerház Eladó Hajdúsámson
Hajdúsámson
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є
883 333 Ft/m2
Váncsodon eladó ház
Váncsod, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 435 Є
72 840 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Debrecen, Hatvan u kert Eladó egy önálló 165nm-es családi ház, nappali+4 szoba, pince, műhely, 2db garázs, terasz, öntözőrendszer, 800 nm-es udvaron!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є
1 084 848 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Biczó István-kert
Debrecen, Biczó István-kert, Biczó István-kert
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 457 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Ház, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
1 115 385 Ft/m2
Eladó Ház, Hajdúszovát
Hajdúszovát
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 390 Є
230 159 Ft/m2