Eladó ház- házrész Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 1990
Eladó családi ház, Berettyóújfalu, Jegyzőkert
Berettyóújfalu, Jegyzőkert
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
415 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Bayk András kert
Debrecen, Bayk András kert, Bayk András kert
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
483 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíradony
Nyíradony
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є
492 000 Ft/m2
✨ Exkluzív luxusingatlan eladó Debrecen – Gerébytelep egyik legszebb részén ✨
Debrecen, Gerébytelep, Gerébytelep
Kínálati ár: 385 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 385 000 000 Ft
Korábbi ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 072 423 Є399 000 000 Ft
1 013 158 Ft/m2
Balmazújvároson, Bánlak városrész csendes, aszfaltozott utcájában, 85 nm-es, 2 szoba+nappalis, felújított, szigetelt családi ház 905 nm-es telken ELADÓ!
Balmazújváros, Bánlak
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є78 000 000 Ft
894 118 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Kerekestelep
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є
1 178 571 Ft/m2
Eladó családi ház, Hajdúszovát, Hajdúszovát
Hajdúszovát, Hajdúszovát
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 000 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 100 279 Є45 000 000 Ft
521 739 Ft/m2
Eladó ikerház, Ebes, Ebes
Ebes, Ebes
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 214 865 Ft/m2
Eladó Házrész, Püspökladány, Belváros, 120nm, 35000000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
291 667 Ft/m2
Eladó Házrész, Püspökladány, Belváros, 120nm, 45000000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
375 000 Ft/m2
Eladó Ház, Pocsajban
Pocsaj
Kínálati ár: 13 800 000 Ft
Kalkulált ár: 38 440 Є
300 000 Ft/m2
Alsójózsán, 2026-os, A+-os, 168 m2-es, N+ 4 szobás, 3 fürdőszobás, klimatizált, önálló családi ház eladó!
Debrecen, Józsa(Alsó), Józsa(Alsó)
Kínálati ár: 198 900 000 Ft
Kalkulált ár: 554 039 Є
1 183 929 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Pallag
Kínálati ár: 215 500 000 Ft
Kalkulált ár: 600 279 Є
1 110 825 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Vargakert
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 184 444 Ft/m2
Csak nálunk
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Pallag
Kínálati ár: 198 500 000 Ft
Kalkulált ár: 552 925 Є
1 203 030 Ft/m2
Eladó családi ház, Bocskaikert
Bocskaikert
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є60 000 000 Ft
892 308 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Hajdúnánás nagy körút közelében!
Hajdúnánás
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 028 Є41 000 000 Ft
790 000 Ft/m2
Eladó Ház, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 532 Є
1 980 000 Ft/m2
Eladó Ház, Tiszacsege
Tiszacsege
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 986 Є
245 614 Ft/m2
Ikerház eladó a Tócóvölgyben.
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 752 Є
1 330 709 Ft/m2
- Álmosd
- Ártánd
- Bagamér