Eladó ingatlanok Gyula
Találati lista: 429
Eladó családi ház, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
273 214 Ft/m2
Tip-top lakás a Budapest körúton
Gyula, Törökzug
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є31 900 000 Ft
575 000 Ft/m2
Eladó lakás Gyulán!
Gyula
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
761 017 Ft/m2
Eladó építési telek, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 833 Є
20 444 Ft/m2
Eladó lakás Gyulán!
Gyula, Törökzug
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 990 000 Ft
576 731 Ft/m2
Eladó Társasház Gyulán!
Gyula, Törökzug
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 528 Є
457 676 Ft/m2
Tökéletes adottságok: első emeleti, 3 szobás, erkélyes
Gyula, Törökzug
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
625 373 Ft/m2
Eladó építési telek, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 833 Є
7 845 Ft/m2
Eladó Gyulán, a Törökzugi soron egy 59 m2-es, részben felújított, erkélyes lakás.
Gyula
Kínálati ár: 33 750 000 Ft
Kalkulált ár: 93 750 Є
572 034 Ft/m2
Két generációs családi ház Gyulán a Fürdőövezetben
Gyula
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
499 375 Ft/m2
Eladó családi ház Gyulaváriban!
Gyula, Gyulavári
Kínálati ár: 30 200 000 Ft
Kalkulált ár: 83 889 Є
277 064 Ft/m2
Új építésű családi házak Gyulán
Gyula
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
1 200 000 Ft/m2
Tágas terek, jó szerkezet, belváros közeli lokáció
Gyula, Magyarváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є40 900 000 Ft
399 000 Ft/m2
Eladó Gyulán, Szentpálfalán egy kiváló állapotú, 2 generációs családi ház!
Gyula, Szentpálfalva
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 417 Є
466 600 Ft/m2
Eladó lakás Gyulán!
Gyula, Budrió lakótelep
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 300 000 Ft
Kalkulált ár: 95 833 Є35 300 000 Ft
650 943 Ft/m2
Eladó gyárépület, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 778 Є
1 429 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Építési telek Gyulán!
Gyula, Nagyrománváros
Kínálati ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 77 750 Є
37 621 Ft/m2
Eladó téglalakás, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 944 Є
1 190 385 Ft/m2
Eladó , Gyula
Gyula
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 167 Є
3 444 Ft/m2
Eladó sorház Gyulán a Paradicsomban