Eladó ingatlanok Nádorváros (Győr)
Találati lista: 78
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 556 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, 58nm, 53500000 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 611 Є
922 414 Ft/m2
160 m2-es KIRAKATOS ÜZLETHELYISÉG ELADÓ GYŐR-NÁDORVÁROSBAN
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
868 750 Ft/m2
Eladó 55 m2-es panel lakás, Győr-Marcalváros I.
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 49 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 950 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 750 Є51 990 000 Ft
908 182 Ft/m2
Eladó 58 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 62 490 000 Ft
Kalkulált ár: 173 583 Є
1 077 414 Ft/m2
Eladó 70 nm-es téglalakás, Győr-Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 990 000 Ft
Korábbi ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 216 639 Є79 990 000 Ft
1 114 143 Ft/m2
Eladó 87 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
860 920 Ft/m2
ELADÓ CSALÁDIHÁZ NÁDORVÁROSBAN, AMI IRODAHÁZNAK, ORVOSI RENDELŐNEK IS ALKALMAS!
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 339 000 000 Ft
Kalkulált ár: 941 667 Є
946 927 Ft/m2
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 339 000 000 Ft
Kalkulált ár: 941 667 Є