Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 145
Kiadó 35 m2 üzlethelyiség, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 394 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Nádorváros, 46nm, 119600 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 119 600 Ft
Kalkulált ár: 337 Є
2 600 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Nádorváros, 15nm, 40500 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 40 500 Ft
Kalkulált ár: 114 Є
2 700 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Nádorváros, 31nm, 108500 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 108 500 Ft
Kalkulált ár: 306 Є
3 500 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Nádorváros, Csaba utca, 45nm, 166500 Ft
Győr, Nádorváros, Csaba utca, Nádorváros
Kínálati ár: 166 500 Ft
Kalkulált ár: 469 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó Raktározásra, Kereskedelmi Tevékenységre és Irodai Használatra Ideális Ipari Ingatlan Győr-Szabadhegyen – Könnyű Autópálya Eléréssel.
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 1 490 000 Ft
Kalkulált ár: 4 197 Є
2 087 Ft/m2
PRÉMIUM IRODA KIADÓ GYŐR BELVÁROSÁBAN – BISINGER SÉTÁNY | ÜGYVÉDI IRODÁNAK IDEÁLIS
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 408 Є
5 952 Ft/m2
Kiadó üzlethelyiség
Győr
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 451 Є
2 000 Ft/m2
Kiadó 24 m2-es üzlethelyiség
Győr
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 282 Є
4 167 Ft/m2
Győrújbaráton komplex ipari ingatlan eladó / kiadó – külön beépíthető telekkel!
Győrújbarát
Kínálati ár: 2 300 000 Ft
Kalkulált ár: 6 479 Є
1 396 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Sziget, Simon János püspök tere, 730nm, 2701000 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simon János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 2 701 000 Ft
Kalkulált ár: 7 608 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Sziget, Simon János püspök tere, 386nm, 1428200 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simon János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 1 428 200 Ft
Kalkulált ár: 4 023 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó Vendéglő, étterem, Győr, Sziget, Simon János püspök tere, 193nm, 714100 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simon János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 714 100 Ft
Kalkulált ár: 2 012 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Győr-Sziget, Simor János püspök tere, 1000nm, 3700000 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simor János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 3 700 000 Ft
Kalkulált ár: 10 423 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó üzlet, Győr
Győr, Győr-Belváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 845 Є
2 500 Ft/m2
Kiadó 125 m2 üzlethelyiség, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 425 000 Ft
Kalkulált ár: 1 197 Є
3 400 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó 340 m2 ipari, keresk. épület, Győr
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 480 000 Ft
Kalkulált ár: 1 352 Є
1 412 Ft/m2
Kiadó 60 m2 iroda irodaházban, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 162 000 Ft
Kalkulált ár: 456 Є
2 700 Ft/m2
Központi helyen, óriási lehetőséggel!
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 690 Є
2 143 Ft/m2
Utcafronti, kirakatos üzlethelyiség az Árkád szomszédságában
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 901 Є
5 926 Ft/m2