Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Eladó téglalakás, Csorna, Csorna
Csorna, Csorna
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
643 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Csorna, Csorna
Csorna, Csorna
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є29 900 000 Ft
664 286 Ft/m2
Eladó 43 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
881 395 Ft/m2
Kétszobás, frissen felújított, világos otthon a Bercsényi liget szomszédságában
Győr
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Vámosszabadi 83.750.000 Ft
Vámosszabadi
Kínálati ár: 83 750 000 Ft
Kalkulált ár: 231 994 Є
962 644 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 91.110.000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 91 110 000 Ft
Kalkulált ár: 252 382 Є
1 035 341 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr Tihanyi Árpád út 49.900.000 Ft
Győr, Adyváros, Tihanyi Árpád út, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
941 509 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 45.530.000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 45 530 000 Ft
Kalkulált ár: 126 122 Є
1 011 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Vámosszabadi 97.380.000 Ft
Vámosszabadi
Kínálati ár: 97 380 000 Ft
Kalkulált ár: 269 751 Є
1 119 310 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó 74 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 77 350 000 Ft
Kalkulált ár: 214 266 Є
1 045 270 Ft/m2
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 179 640 Є
800 617 Ft/m2
Győr-Újvárosban téglalakás eladó
Győr
Kínálati ár: 63 270 000 Ft
Kalkulált ár: 175 263 Є
1 193 774 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 79900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 229 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32310000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 310 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 310 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 501 Є32 310 000 Ft
897 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Kisbácsa, Szabadság utca, Kisbácsa
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 42 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 800 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 560 Є44 900 000 Ft
873 469 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Bácsa, Bácsa
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
900 000 Ft/m2