Eladó lakások Győr Adyváros városrészben
Találati lista: 45
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nappali + 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakás Győrben – igényes felújítással, beépített bútorokkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 014 516 Ft/m2
kiemelt
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 179 640 Є
800 617 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Kodály Zoltán utca, Adyváros
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
998 387 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Tihanyi Árpád út, Adyváros
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
827 273 Ft/m2
Eladó 53 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 53 949 000 Ft
Kalkulált ár: 149 443 Є
805 209 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 990 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 132 936 Є52 500 000 Ft
774 032 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 42 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 499 000 Ft
Korábbi ár: 44 599 000 Ft
Kalkulált ár: 117 726 Є44 599 000 Ft
904 234 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
837 097 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 54 300 000 Ft
Kalkulált ár: 150 416 Є
936 207 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
998 387 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
827 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
998 113 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
998 113 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kodály Zoltán utca
Győr, Kodály Zoltán utca , Adyváros
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 990 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є46 490 000 Ft
836 182 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Győr, Kassák Lajos utca
Győr, Kassák Lajos utca , Adyváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є40 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr
Győr, Adyváros
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 512 Є40 500 000 Ft
947 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
939 623 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
822 581 Ft/m2