Eladó ingatlanok Adyváros (Győr)
Találati lista: 46
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakás Győrben – igényes felújítással, beépített bútorokkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 180 139 Є
800 617 Ft/m2
Győr-Adyváros frekventált részén eladó 650 nm üzlet parkolókkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 805 556 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kodály Zoltán utca
Győr, Kodály Zoltán utca , Adyváros
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 990 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 127 750 Є46 490 000 Ft
836 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kassák Lajos utca
Győr, Kassák Lajos utca , Adyváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є40 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 833 Є
846 774 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 42 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 499 000 Ft
Korábbi ár: 44 599 000 Ft
Kalkulált ár: 118 053 Є44 599 000 Ft
904 234 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 54 300 000 Ft
Kalkulált ár: 150 833 Є
936 207 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Adyváros
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є
837 097 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
1 140 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr
Győr, Adyváros
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 833 Є40 500 000 Ft
947 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 138 333 Є
939 623 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
822 581 Ft/m2
Eladó 13 m2 egyedi garázs, Győr