Eladó téglalakás Győr
Találati lista: 345
Eladó Lakás, Győr 43.770.000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 43 770 000 Ft
Kalkulált ár: 121 247 Є
1 042 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 64.880.000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 64 880 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 880 000 Ft
Korábbi ár: 77 490 000 Ft
Kalkulált ár: 179 723 Є77 490 000 Ft
998 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 149.000.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
1 284 483 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Győr, Vizivárosi lakópark, 62nm, 86490000 Ft
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 86 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 490 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 239 584 Є89 990 000 Ft
1 395 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 121.900.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Kalkulált ár: 337 673 Є
1 296 809 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 119.000.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
967 480 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
1 234 211 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 78nm, 83000000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 064 103 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є47 990 000 Ft
816 364 Ft/m2
Eladó 174 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 139 850 000 Ft
Kalkulált ár: 387 396 Є
803 736 Ft/m2
Eladó 87 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
860 920 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Likócs, 92nm, 84990000 Ft
Győr, Likócs, Likócs
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 990 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є89 990 000 Ft
923 804 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 109.900.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є
1 292 941 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Bácsa, Bácsa
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
669 072 Ft/m2
Eladó 104 m2 tégla lakás, Győr- Révfalu
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 201 923 Ft/m2
Eladó 159 m2 kétszintes, kertkapcsolatos tégla lakás, Győr- Révfalu
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 421 053 Є
955 975 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az