Eladó lakás Győr
Találati lista: 404
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Győr, Belváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 84nm, 86000000 Ft
Győr, Győr-Belváros, Bajcsy-Zsilinszky út, Győr-Belváros
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
1 023 810 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
979 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
758 065 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 59nm, 79900000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 490 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 490 000 Ft
1 354 237 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Győr, Révfalu, 72nm, 80175000 Ft
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 80 175 000 Ft
Kalkulált ár: 222 091 Є
1 113 542 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
957 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Bisinger József sétány, Győr-Belváros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
761 905 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kodály Zoltán utca
Győr, Kodály Zoltán utca , Adyváros
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 990 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є46 490 000 Ft
836 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kassák Lajos utca
Győr, Kassák Lajos utca , Adyváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є40 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Ikva utca, Marcalváros I.
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
957 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
957 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 681 Є89 900 000 Ft
1 061 644 Ft/m2
Nappali + 2 hálószobás, erkélyes lakás a Szitásdombon
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 233 766 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 118 966 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
972 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 250 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Győr
Győr, Lajta út
Kínálati ár: 53 500 000 Ft