Eladó lakás Győr
Találati lista: 404
Eladó téglalakás, Győr, Bajcsy-Zsilinszky út
Győr, Bajcsy-Zsilinszky út , Győr-Belváros
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 275 623 Є
904 545 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
955 735 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Kodály Zoltán utca 23
Győr, Kodály Zoltán utca 23, Adyváros
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
943 396 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 500 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Tágas, világos tégla lakás eladó Győr-Gyárváros közkedvelt lakóparkjában!
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
625 000 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 398 571 Ft/m2
Eladó egy kertkapcsolatos lakás Győr Szitásdomb-lakóparkban.
Győr
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 498 333 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
1 433 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 82 600 000 Ft
Kalkulált ár: 228 809 Є
817 822 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 53.900.000 Ft
Győr, Győr-Sziget, Győr-Sziget
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є54 900 000 Ft
929 310 Ft/m2
Győr, Nádorváros közkedvelt részén, a belvárostól csupán 5 perc sétára 1. emeleti polgári lakás eladó!
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 214 681 Є
807 292 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 453 030 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
597 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
760 317 Ft/m2
Eladó 118 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є
788 136 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 72.866.891 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 72 866 891 Ft
Kalkulált ár: 201 847 Є
958 775 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Győr-Nádorváros belvároshoz közeli részén eladó 1. emeleti téglalakás!
Győr
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
922 414 Ft/m2
Győr-Szabadhegyen eladó új építésű lakások!
Győr
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є
1 297 872 Ft/m2
Győr-Szabadhegyen eladó új építésű lakások!
Győr
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 105 006 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є42 105 006 Ft
1 194 444 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Szabadhegyen!
Győr
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 40 195 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є40 195 000 Ft
1 333 333 Ft/m2