Eladó ingatlanok Győr
Találati lista: 953
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, 58nm, 53500000 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 611 Є
922 414 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Gyárváros, 62nm, 59000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
951 613 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є
760 317 Ft/m2
Eladó 68 m2 panel lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 176 389 Є
933 824 Ft/m2
Győr -Gyárvárosban gyárépület és irodaház eladó
Győr
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 527 778 Є
91 667 Ft/m2
Eladó 41 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
1 439 024 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakás Győrben – igényes felújítással, beépített bútorokkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó 77.55 m2 üzlethelyiség, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
794 872 Ft/m2
Eladó 77.55 m2 iroda, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є