Eladó ingatlanok Gyál
Találati lista: 82
Eladó ikerház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є
912 857 Ft/m2
Eladó Ház, Gyál 95.900.000 Ft
Gyál
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 266 389 Є
1 183 951 Ft/m2
Eladó ház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
792 063 Ft/m2
Eladó Ház, Gyál 144.900.000 Ft
Gyál
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 900 000 Ft
Korábbi ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 402 500 Є149 900 000 Ft
900 000 Ft/m2
Gyálon eladó új építésű 4 hálós ikerfél csendes utcában
Gyál
Kínálati ár: 113 900 000 Ft
Kalkulált ár: 316 389 Є
933 607 Ft/m2
Gyál csendes utcájában 4 hálós új építésű ikerfél eladó
Gyál
Kínálati ár: 126 990 000 Ft
Kalkulált ár: 352 750 Є
926 934 Ft/m2
Gyál központi részén, csendes utcában egyedi tervezésű, tágas családi ház eladó!
Gyál
Kínálati ár: 119 999 000 Ft
Kalkulált ár: 333 331 Є
789 467 Ft/m2
Eladó Ház, Gyál 38.500.000 Ft
Gyál
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
785 714 Ft/m2
121.87 négyzetméteres, újépítésű, eladó ház
Gyál, Gyálszőlő
Kínálati ár: 112 990 000 Ft
Kalkulált ár: 313 861 Є
933 802 Ft/m2
136.87 négyzetméteres, újépítésű, eladó ház
Gyál, Gyálszőlő
Kínálati ár: 126 990 000 Ft
Kalkulált ár: 352 750 Є
933 750 Ft/m2
Eladó Ház, Gyál 104.900.000 Ft
Gyál
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є
1 081 443 Ft/m2
Eladó Ház, Gyál 149.000.000 Ft
Gyál
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є
931 250 Ft/m2
Eladó ház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є89 000 000 Ft
358 491 Ft/m2
Eladó lakás, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 222 Є
689 655 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 833 Є
815 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є
362 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Gyál, Tóth Árpád utca, 160nm, 114000000 Ft
Gyál, Tóth Árpád utca
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 316 667 Є
712 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyál
Gyál
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 222 Є
1 039 216 Ft/m2
Gyálon a Pesti út közelében 92 nm -es családi ház eladó
Gyál
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
1 076 087 Ft/m2
Központi több generációs családi ház a piac térnél
Gyál
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 388 889 Є
875 000 Ft/m2