Eladó ház- házrész Göd
Találati lista: 69
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 150nm, 115000000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є
766 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
1 070 714 Ft/m2
Eladó ikerház, Göd
Göd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
424 528 Ft/m2
4658: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön!
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є144 900 000 Ft
1 228 689 Ft/m2
4660: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi házak eladók Gödön!
Göd
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 388 611 Є
1 146 721 Ft/m2
4644: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön!
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
1 218 699 Ft/m2
4654: Alsó-Göd, csendes kertvárosi részén, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, CSALÁDI HÁZ eladó!
Göd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 513 611 Є
933 838 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
446 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
446 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 513 611 Є
1 021 547 Ft/m2
Eladó alsógödön, a duna-parthoz közel, egy háromlakásos, összesen 466 nm-es villaépület!
Göd
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 527 778 Є
1 180 258 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 100nm, 90000000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є99 900 000 Ft
900 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Göd, Göd, Nemeskéri-Kiss Miklós út
Göd, Göd, Nemeskéri-Kiss Miklós út
Kínálati ár: 147 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 147 500 000 Ft
Korábbi ár: 149 500 000 Ft
Kalkulált ár: 409 722 Є149 500 000 Ft
1 092 593 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Alsógöd, 181nm, 184900000 Ft
Göd, Alsógöd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 513 611 Є
1 021 547 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 128nm, 149900000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
1 171 094 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd, Felső-Göd
Göd, Felső-Göd
Kínálati ár: 152 600 000 Ft
Kalkulált ár: 423 889 Є
605 556 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 302 778 Є
681 250 Ft/m2
Felsőgöd frekventált részén, tágas telken részben felújított családi ház eladó!
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є99 000 000 Ft
949 000 Ft/m2
Mediterrán elegancia a Dunához karnyújtásnyira – A+++ kényelem Felső-Gödön
Göd, Nevelek
Kínálati ár: 279 990 000 Ft
Kalkulált ár: 777 750 Є
1 599 943 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd, Felső-Göd
Göd, Felső-Göd
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є
1 163 743 Ft/m2