Eladó ingatlanok Gárdony, Velence, Sukoró, Pákozd
Találati lista: 369
Velencei-tó partján, a luxus új definíciója – páratlan panorámás modern villa
Velence
Kínálati ár: 435 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 435 000 000 Ft
Korábbi ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 204 986 Є450 000 000 Ft
2 042 254 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Pákozd, Páskom
Pákozd, Páskom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
815 909 Ft/m2
Eladó 123 m2-es új iker ingatlan garázzsal Gárdonyban!
Gárdony
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
934 959 Ft/m2
Eladó Családi ház, Velence, Velencefürdő, 68nm, 79900000 Ft
Velence, Velencefürdő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 175 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Sukoró, központhoz közel
Sukoró, központhoz közel
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є28 900 000 Ft
nincs megadva
Eladó telek, Gárdony
Gárdony
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 086 Є
10 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Gárdony, Fürdő közelében
Gárdony, Fürdő közelében
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є62 000 000 Ft
613 208 Ft/m2
Gárdony Agárd Építési Telek Társasházhoz
Gárdony, Agárd
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
42 045 Ft/m2
Eladó ház, Velence
Velence
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Kalkulált ár: 331 025 Є
746 875 Ft/m2
Eladó ház, Velence
Velence
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Kalkulált ár: 331 025 Є
746 875 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Gárdony, Gárdony
Gárdony, Gárdony
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є229 000 000 Ft
614 198 Ft/m2
Eladó ikerház, Velence
Velence
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 087 912 Ft/m2
Eladó családi ház, Sukoró
Sukoró
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
1 250 000 Ft/m2
Eladó ház, Velence
Velence
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 209 000 000 Ft
Korábbi ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 578 947 Є215 000 000 Ft
1 019 512 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Velence, Újtelep, 60nm, 300000000 Ft
Velence, Újtelep
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 831 025 Є
5 000 000 Ft/m2