Eladó ház- házrész Fót
Találati lista: 102
4679/2: ÚJ ÉPÍTÉSŰ, FÖLDSZINTES IKERHÁZ – SAJÁT TELEK, MODERN MŰSZAKI TARTALOM!
Fót
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 298 077 Ft/m2
4679/1: PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS – MODERN, FÖLDSZINTES, IKERHÁZ SAJÁT KERTTEL
Fót
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 228 814 Ft/m2
Exkluzív rezsimentes otthon
Fót
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 470 637 Є
1 011 310 Ft/m2
Nyugalmas családi élet-több generáció számára
Fót
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
745 522 Ft/m2
Élhető családi ház csendes kerttel
Fót
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 020 430 Ft/m2
ERDŐ MELLETTI LUXUS OTTHON FÓTON – 4 SZOBA + NAPPALI, NAPELEM, MEDENCE!
Fót
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 175 000 000 Ft
Korábbi ár: 183 990 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є183 990 000 Ft
1 250 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
736 486 Ft/m2
Eladó Ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
697 674 Ft/m2
4676/2: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, 476 m² saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 124 300 000 Ft
Kalkulált ár: 344 321 Є
1 027 273 Ft/m2
4676/1: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 335 180 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Fót, Öregfalu, 88nm, 90000000 Ft
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
1 022 727 Ft/m2
Eladó Ház, Fót 139.900.000 Ft
Fót
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 139 900 000 Ft
Korábbi ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є144 900 000 Ft
932 667 Ft/m2
Eladó ikerház, Fót
Fót
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
998 947 Ft/m2
Eladó ház, Fót
Fót, Kisalag, Németh Kálmán út
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 401 385 Є
1 081 343 Ft/m2
Eladó Családi ház, Fót, Kisalag, 124nm, 144900000 Ft
Fót, Kisalag
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 401 385 Є
1 168 548 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
777 778 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 136 500 000 Ft
Kalkulált ár: 378 116 Є
853 125 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
485 946 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót, Fót
Fót, Fót
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 198 000 000 Ft
Korábbi ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 548 476 Є215 000 000 Ft
738 806 Ft/m2
Eladó Ház, Fót 399.000.000 Ft
Fót
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 105 263 Є
913 043 Ft/m2