Kiadó lakás Fejér megye
Találati lista: 61
Kiadó Panellakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Vörösmarty Mihály utca, 35nm, 110000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Vörösmarty Mihály utca
Kínálati ár: 110 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 Ft
Kalkulált ár: 306 Є115 000 Ft
3 143 Ft/m2
Kiadó panellakás, Dunaújváros, Dózsa György út
Dunaújváros, Dózsa György út
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 389 Є
3 182 Ft/m2
Kiadó exkluzív otthonok Székesfehérvár szívében!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Vörösmarty tér, Belváros és környéke
Kínálati ár: 690 000 Ft
Kalkulált ár: 1 917 Є
5 149 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Deák Ferenc utca, 56nm, 170000 Ft
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Deák Ferenc utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є180 000 Ft
3 036 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út, 37nm, 160000 Ft
Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 324 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szedreskert és környéke
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 462 Ft/m2
Kiadó egyéb lakás, Mór
Mór
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
2 941 Ft/m2
Kiadó panellakás, Dunaújváros, Váci Mihály utca
Dunaújváros, Váci Mihály utca
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
2 321 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Víziváros, Budai út
Székesfehérvár, Víziváros, Budai út, Víziváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 396 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Vasmű út, 20nm, 100000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Vasmű út
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 278 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 250 Є
2 647 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó lakás, Kápolnásnyék
Kápolnásnyék
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 583 Є
2 333 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár, Dr. Koch László utca 12
Székesfehérvár, Dr. Koch László utca 12, Belváros és környéke
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 528 Є
3 393 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 389 Є
2 800 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pákozd
Pákozd
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
2 687 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
6 667 Ft/m2
Kiadó lakást keresek Székesfehérváron!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
3 000 Ft/m2