Eladó panellakások Fejér megyében
Találati lista: 196
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Prohászka, Horvát István Utca
Székesfehérvár, Prohászka, Horvát István Utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
1 386 111 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, József Attila utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, József Attila utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Kígyó utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Kígyó utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
1 166 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Víziváros, Budai út
Székesfehérvár, Víziváros, Budai út, Víziváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 278 Є
1 035 185 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Semmelweis Ignác utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Semmelweis Ignác utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
1 134 091 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sütő utca
Székesfehérvár, Palotaváros, Sütő utca, Palotaváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 167 Є
948 980 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 833 Є
1 079 032 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út, 59nm, 32900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
557 627 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, 52nm, 29990000 Ft
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 500 000 Ft
576 731 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Ráchegy-Köfém környéke
Kínálati ár: 81 500 000 Ft
Kalkulált ár: 226 389 Є
1 018 750 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
906 818 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
1 111 111 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є55 500 000 Ft
1 055 769 Ft/m2
Eladó lakást keresek készpénzért Székesfehérváron!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 889 Є
640 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakást keresek készpénzért Székesfehérváron!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 889 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó felújítandó lakás, Cserepes köz
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є46 900 000 Ft
850 000 Ft/m2
Otthon és Befektetés minden korosztálynak
Székesfehérvár, Déli Ipari Park, Vásárhelyi út, Déli Ipari Park
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 833 Є59 900 000 Ft
890 769 Ft/m2
Székesfehérvár napfényes otthona Önre vár – Palotaváros legfiatalabb panellakása
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 54 850 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 850 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 361 Є55 900 000 Ft
997 273 Ft/m2