Eladó lakás Fejér megye
Találati lista: 541
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є47 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є
1 048 077 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є47 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út, 59nm, 32900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
557 627 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Távirda
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Távirda, Belváros és környéke
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
864 179 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Vörösmarty tér
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Vörösmarty tér, Belváros és környéke
Kínálati ár: 57 200 000 Ft
Kalkulált ár: 158 449 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Havranek József utca