Eladó lakás Fejér megye
Találati lista: 545
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Móri utca
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Móri utca, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 500 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 623 Є105 000 000 Ft
1 326 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
615 192 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Almássy telep 20
Székesfehérvár, Almássy telep 20
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
880 000 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 016 129 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 016 129 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, tehermentes lakás Székesfehérvár közkedvelt részén a Széchenyi utcában – azonnal költözhető!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 50 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 990 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 247 Є55 000 000 Ft
962 075 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Maroshegy, Rádió utca
Székesfehérvár, Maroshegy, Rádió utca, Maroshegy
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 378 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
883 333 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Ráchegy-Köfém környéke, Ráchegy-Köfém környéke
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
786 250 Ft/m2
Földszinti lakás Adonyban kert kapcsolattal
Adony
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Emeleti új építésű lakás Adonyban
Adony
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Munkácsy Mihály utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Munkácsy Mihály utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є50 900 000 Ft
845 763 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, 52nm, 29990000 Ft
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 500 000 Ft
576 731 Ft/m2
Eladó téglalakás, Polgárdi, Deák Ferenc utca
Polgárdi, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
631 646 Ft/m2
Eladó lakás, Kápolnásnyék
Kápolnásnyék
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 043 011 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Rácalmás, Nincs megadva, 55nm, 52000000 Ft
Rácalmás, Nincs megadva
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
945 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Maroshegy
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є69 000 000 Ft
1 048 387 Ft/m2
Eladó lakás, Mór
Mór
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 900 000 Ft
778 000 Ft/m2