Esztergomi eladó, kiadó ingatlanok
Találati lista: 49
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Esztergom, Forrás-tó közelében
Esztergom, Forrás-tó közelében
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
683 849 Ft/m2
Eladó hotel, panzió, Esztergom, Szenttamás, Török Ignác utca
Esztergom, Szenttamás, Török Ignác utca
Kínálati ár: 359 160 000 Ft
Jelenlegi ár: 359 160 000 Ft
Korábbi ár: 363 850 000 Ft
Kalkulált ár: 994 903 Є363 850 000 Ft
653 018 Ft/m2
Eladó Présház-Pince Esztergomban – Csendes, de jól megközelíthető helyen!
Esztergom
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
8 954 Ft/m2
Esztergom, Hegyalja utca, 125 m²-es, 2 generációs, családi ház
Esztergom, Hegyalja utca
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є109 000 000 Ft
792 000 Ft/m2
Építkeznél? Befektetnél? Esztergomban megtaláltad az ideális telket!
Esztergom
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
6 557 Ft/m2
Eladó családi ház Esztergomban – akár 2-3 különálló lakrészként, bérbeadásra is ideális!
Esztergom
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
264 500 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Esztergom, Búbánatvölgy
Esztergom, Búbánatvölgy
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 402 Є
689 655 Ft/m2
Eladó családi ház, Esztergom, Szamárhegy, Venyige utca
Esztergom, Szamárhegy, Venyige utca
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
829 167 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 67nm, 64900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
968 657 Ft/m2
Dunai Panorámás nyaraló
Esztergom
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
562 500 Ft/m2
Építse meg otthonát ott, ahol a kilátás mindennap ajándék
Esztergom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
22 044 Ft/m2
Teljesen megújult otthon eladó
Esztergom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є49 900 000 Ft
660 811 Ft/m2
Eladó 84 m2 családi ház, Esztergom
Esztergom
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
416 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 242 396 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Esztergom, Párkány
Esztergom, Párkány
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 226 804 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 51nm, 45900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
900 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Belvárosi Oázis Bővítési Lehetőséggel – Ritka Ékszerdoboz Esztergomban
Esztergom
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
1 143 902 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 114 715 Є
1 183 200 Ft/m2
Eladó téglalakás, Esztergom
Esztergom
Kínálati ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 263 130 Є
798 235 Ft/m2
Eladó téglalakás, Esztergom, Aranyhegyi út 17.
Esztergom, Aranyhegyi út 17.
Kínálati ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 263 130 Є
798 235 Ft/m2