Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1372
Eladó üdülő, nyaraló, Alsópáhok
Alsópáhok
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 852 Є
nincs megadva
Felsőpáhokon nyaraló eladó
Felsőpáhok
Kínálati ár: 7 000 000 Ft
Kalkulált ár: 19 499 Є
145 833 Ft/m2
Tápén nyaraló eladó
Szeged, Tápé, , Tápé
Kínálati ár: 17 200 000 Ft
Kalkulált ár: 47 911 Є
430 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tóalmás, 56nm, 18500000 Ft
Tóalmás
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 500 000 Ft
Korábbi ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є17 700 000 Ft
330 357 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kismaros, Börzsönyliget, 31nm, 15900000 Ft
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
512 903 Ft/m2
Eladó panorámás kis ház szőlővel a Szalacskai kápolna mögött!
Nagyberki, külterület
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
100 000 Ft/m2
Balatoni panorámás hétvégi nyaraló eladó
Siófok
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
624 583 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
1 135 227 Ft/m2
Eladó Lakás, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 97 663 082 Ft
Jelenlegi ár: 97 663 082 Ft
Korábbi ár: 100 267 578 Ft
Kalkulált ár: 272 042 Є100 267 578 Ft
1 842 700 Ft/m2
Eladó Lakás, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 95 539 202 Ft
Jelenlegi ár: 95 539 202 Ft
Korábbi ár: 98 087 058 Ft
Kalkulált ár: 266 126 Є98 087 058 Ft
1 706 057 Ft/m2
Eladó NYARALÓ Türjén
Türje
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
234 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 357 Є
40 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 339 833 Є
813 333 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
990 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalakaros, Zalakaros
Zalakaros, Zalakaros
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
659 091 Ft/m2
Balatontól 14 km re Mátyásdombon 2 szintes családi ház eladó
Mátyásdomb
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
500 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Tiszaalpár, Nyaraló Övezet
Tiszaalpár, Nyaraló Övezet
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 500 000 Ft
Korábbi ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є16 000 000 Ft
260 563 Ft/m2
Eladó Nyaraló, Zalaszentgrót 26.500.000 Ft
Zalaszentgrót
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є
308 140 Ft/m2
Eladó új építésű penthouse lakás 50 méterre a Balatontól!
Balatonlelle
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 347 911 Є
1 274 490 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 54 450 000 Ft
Kalkulált ár: 151 671 Є
1 089 000 Ft/m2