Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1358
Zamárdi újépítésű álomlakások
Zamárdi, Kiss Ernő utca
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
1 808 511 Ft/m2
Galériás nyaraló Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
911 765 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonszepezd, Balatonszepezd
Balatonszepezd, Balatonszepezd
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Kalkulált ár: 459 331 Є
916 111 Ft/m2
Eladó vízparti nyaraló Balatonakarattyán!
Balatonakarattya
Kínálati ár: 279 500 000 Ft
Kalkulált ár: 778 552 Є
2 540 909 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonboglár
Balatonboglár
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
831 667 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szolnok
Szolnok, Alcsi
Kínálati ár: 19 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 153 Є
707 143 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Borgáta
Borgáta
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є
454 545 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Ráckeve
Ráckeve
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 900 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є48 000 000 Ft
1 047 500 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonlelle, Balatonlelle
Balatonlelle, Balatonlelle
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
2 551 282 Ft/m2
2219 nm-es fejlesztési telek nyaralóval Balatonfenyvesen
Balatonfenyves
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
859 375 Ft/m2
Balatonakarattyán 4 szobás részpanorámás nyaraló eladó használati megosztással
Balatonakarattya
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
1 112 500 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Berekfürdő, Pávai Vajna Ferenc utca, 280nm, 69900000 Ft
Berekfürdő, Pávai Vajna Ferenc utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
249 643 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Hajdúnánás, Hajdúnánás
Hajdúnánás, Hajdúnánás
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
300 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Nemesbük, Nemesbük
Nemesbük, Nemesbük
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
684 286 Ft/m2
Balatoni panorámás pince és faház eladó Örvényesen
Örvényes
Kínálati ár: 42 800 000 Ft
Kalkulált ár: 119 220 Є
856 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, 45nm, 13000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 212 Є
288 889 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonhenye, Balatonhenye
Balatonhenye, Balatonhenye
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Kalkulált ár: 197 772 Є
710 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalaszentlászló, Zalaszentlászló
Zalaszentlászló, Zalaszentlászló
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
842 222 Ft/m2
Kivételes lehetőség a Balaton déli partján – eladó nyaraló Balatonlelle egyik legkedveltebb utcájában, mindössze 100 méterre a Balatontól!
Balatonlelle
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 97 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 999 000 Ft
Kalkulált ár: 272 702 Є104 999 000 Ft
1 223 750 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kulcs, 40nm, 25000000 Ft
Kulcs
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
625 000 Ft/m2