Eladó üdülő, hétvégi ház az egész országban
Találati lista: 2281
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 33nm, 14000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 781 Є
424 242 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Vértesszőlős, 55nm, 8000000 Ft
Vértesszőlős
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 161 Є
145 455 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 55nm, 8000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 161 Є
145 455 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Szomód, 18nm, 10990000 Ft
Szomód
Kínálati ár: 10 990 000 Ft
Kalkulált ár: 30 443 Є
610 556 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Ács, 32nm, 11840000 Ft
Ács
Kínálati ár: 11 840 000 Ft
Kalkulált ár: 32 798 Є
370 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, 45nm, 13000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 011 Є
288 889 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 25nm, 22500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 33nm, 5900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
178 788 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 72nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
498 611 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szeged
Szeged, Sziksós
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
963 333 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonfenyves, Balatonfenyves
Balatonfenyves, Balatonfenyves
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 864 179 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonfenyves, Balatonfenyves
Balatonfenyves, Balatonfenyves
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 770 968 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonfenyves, Balatonfenyves
Balatonfenyves, Balatonfenyves
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 666 667 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonfenyves, Balatonfenyves
Balatonfenyves, Balatonfenyves
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 705 882 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Baja, Baja-Dunafürdő
Baja, Baja-Dunafürdő
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
394 828 Ft/m2
Nyimben eladó egy 22 m2-es épület 1114 m2-es telekkel, szép pincével
Nyim
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
1 136 364 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Balatonakarattya
Balatonakarattya
Kínálati ár: 211 785 200 Ft
Kalkulált ár: 586 663 Є
2 786 647 Ft/m2
Eladó Lakás, Balatonakarattya
Balatonakarattya
Kínálati ár: 184 950 100 Ft
Kalkulált ár: 512 327 Є
2 802 274 Ft/m2
Eladó Lakás, Balatonakarattya
Balatonakarattya
Kínálati ár: 160 147 000 Ft
Kalkulált ár: 443 620 Є
2 859 768 Ft/m2
Eladó Lakás, Balatonakarattya
Balatonakarattya