Eladó üdülő, hétvégi ház az egész országban
Találati lista: 2277
Eladó Üdülő, nyaraló, Kismaros, Börzsönyliget, 31nm, 15900000 Ft
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
512 903 Ft/m2
Eladó Nyaraló, Rezi 47.000.000 Ft
Rezi
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
681 159 Ft/m2
Eladó panorámás kis ház szőlővel a Szalacskai kápolna mögött!
Nagyberki, külterület
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 465 Є
100 000 Ft/m2
Balatoni panorámás hétvégi nyaraló eladó
Siófok
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
624 583 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 135 227 Ft/m2
Eladó Lakás, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 99 031 546 Ft
Jelenlegi ár: 99 031 546 Ft
Korábbi ár: 97 663 082 Ft
Kalkulált ár: 274 326 Є97 663 082 Ft
1 868 520 Ft/m2
Eladó Lakás, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 96 877 906 Ft
Jelenlegi ár: 96 877 906 Ft
Korábbi ár: 95 539 202 Ft
Kalkulált ár: 268 360 Є95 539 202 Ft
1 729 963 Ft/m2
Eladó NYARALÓ Türjén
Türje
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
234 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 310 Є
40 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 337 950 Є
813 333 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Estepona
Estepona
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
990 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalakaros, Zalakaros
Zalakaros, Zalakaros
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
659 091 Ft/m2
Balatontól 14 km re Mátyásdombon 2 szintes családi ház eladó
Mátyásdomb
Kínálati ár: 55 000 000 Ft