Eladó üdülő, hétvégi ház az egész országban
Találati lista: 2277
Eladó közvetlen vízparti nyaralóapartmanok Balatonfenyves legszebb részén!
Balatonfenyves
Kínálati ár: 189 230 000 Ft
Kalkulált ár: 524 183 Є
2 557 162 Ft/m2
Eladó közvetlen vízparti, exkluzív, új építésű nyaralók Balatonfenyvesen
Balatonfenyves
Kínálati ár: 385 572 000 Ft
Kalkulált ár: 1 068 066 Є
2 794 000 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 171 831 000 Ft
Kalkulált ár: 475 986 Є
2 095 500 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 146 685 000 Ft
Kalkulált ár: 406 330 Є
2 095 500 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 204 311 250 Ft
Kalkulált ár: 565 959 Є
2 106 302 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 192 786 000 Ft
Kalkulált ár: 534 033 Є
2 095 500 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 218 313 000 Ft
Kalkulált ár: 604 745 Є
2 835 234 Ft/m2
Eladó zárt kert Szeged, Szentmihálytelken!
Szeged, Szentmihálytelek, , Szentmihálytelek
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
893 103 Ft/m2
Balatonfenyves
Kínálati ár: 163 449 000 Ft
Kalkulált ár: 452 767 Є
2 095 500 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Tölgyfa utca, 90nm, 109000000 Ft
Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Tölgyfa utca
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
1 211 111 Ft/m2
Eladó ház, Csór
Csór
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 900 000 Ft
Korábbi ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є10 900 000 Ft
495 000 Ft/m2
Eladó ház, Balatonkenese
Balatonkenese
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
557 143 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
580 233 Ft/m2
Eladó ház, Zamárdi
Zamárdi, Alsópincesor
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 135 714 Ft/m2
Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínál egy kivételes panorámás ingatlant Balatonakarattyán.
Balatonakarattya
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
1 401 408 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonederics, Balatonederics
Balatonederics, Balatonederics
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 855 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Igalban, felújított nyaraló közvetlen a fürdő közelében!
Igal
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
466 533 Ft/m2
Eladó kertes ház, Nyíregyháza, Berkenye sor 4
Nyíregyháza, Berkenye sor 4
Kínálati ár: 14 490 000 Ft
Kalkulált ár: 40 139 Є
345 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Sarud
Sarud
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
692 308 Ft/m2
Üdülő, villa
Orosháza
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
318 000 Ft/m2