Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15034
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 81nm, 18800000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 18 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 078 Є19 900 000 Ft
232 099 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Maconka, 54nm, 17800000 Ft
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 800 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є18 500 000 Ft
329 630 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 47nm, 5900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
125 532 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 32nm, 9490000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 490 000 Ft
Korábbi ár: 10 490 000 Ft
Kalkulált ár: 26 288 Є10 490 000 Ft
296 563 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca, 72nm, 16800000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 46 537 Є19 990 000 Ft
233 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 46nm, 21690000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 21 690 000 Ft
Kalkulált ár: 60 083 Є
471 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 54nm, 17900000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 584 Є
331 481 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca, 54nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
333 148 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 88 089 Є
294 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 355 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
378 108 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 828 Є
229 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca, 50nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
359 800 Ft/m2