Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
Eladó társasházi lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 309 Є
1 118 182 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Szombathely
Szombathely, Belváros
Kínálati ár: 44 100 000 Ft
Kalkulált ár: 122 841 Є
900 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA+NAPPALIS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є69 900 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є66 850 000 Ft
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 1 SZOBÁS-AMERIKAI KONYHÁS, GARDRÓBSZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є
1 298 333 Ft/m2
Földszinti 2 szobás, erkélyes, 63 nm-es, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 128 106 Є
730 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Siófok, Viola utca 34-36
Siófok, Viola utca 34-36
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
1 530 612 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel 2 szoba+ étkezős lakás kedvező áron eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є31 990 000 Ft
478 873 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HUSZÁR SORON 68 NM-ES LAKÁS FÖLDSZINTEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є31 990 000 Ft
500 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Csorna
Csorna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
700 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Eger, Cifrakapu utca 132
Eger, Cifrakapu utca 132
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
701 923 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA RÁKÓCZI UTCÁN 63 NM-ES FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 128 106 Є
730 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 1.EMELETEN VILÁGOS SZÉP NAGY LAKÁS GARÁZZSAL KERT KAPCSOLATTAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
773 913 Ft/m2
ÁRON ALUL ELADÓ felújítandó ingatlan Pesterzsébeten
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є99 900 000 Ft
198 894 Ft/m2
Csendes környezetben!
Balatonszárszó
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
644 231 Ft/m2
Nyíregyháza, Hímesben 3 szoba + nappalis szép állapotú egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
BELVÁROSBAN 89 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS, ELSŐ EMELETI LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
808 989 Ft/m2
Kiváló állapotú, nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
Belvárosban nappali +3 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
808 989 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Schiefling am see, Farrendorfer utca 118
Schiefling am see, Farrendorfer utca 118
Kínálati ár: 340 000 Є
Kalkulált ár: 122 060 000 Ft
3 091 €/m2