Eladó panellakás az egész országban
Találati lista: 3149
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
753 061 Ft/m2
Eladó Panellakás, Eger, Felsőváros, Malomárok utca, 57nm, 38000000 Ft
Eger, Felsőváros, Malomárok utca
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є39 900 000 Ft
666 667 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Ságvári városrész, 59nm, 34900000 Ft
Dunaújváros, Ságvári városrész
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
591 525 Ft/m2
Eladó Panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, 49nm, 49900000 Ft
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є51 900 000 Ft
1 018 367 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 53nm, 44900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
847 170 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 38900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є39 900 000 Ft
627 419 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 39800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 864 Є
812 245 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Tócóskert
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є
1 053 704 Ft/m2
Eladó panellakás, Berettyóújfalu, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu, Berettyóújfalu
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
809 434 Ft/m2
Eladó panellakás, Mór
Mór
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є39 900 000 Ft
793 878 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 172 423 Є64 900 000 Ft
1 167 925 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
1 069 231 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є
740 385 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 454 Є
953 704 Ft/m2
Tegyen árajánlatot
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
887 037 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Marcali
Marcali
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
536 765 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged, Kereszttöltés utca 16
Szeged, Kereszttöltés utca 16, Felsőváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
920 635 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Dózsa György utca
Debrecen, Dózsa György utca , Vénkert
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
1 425 714 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Haláp utca
Debrecen, Haláp utca , Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є85 900 000 Ft
859 140 Ft/m2