Eladó panellakás az egész országban
Találati lista: 3149
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 705 Є
1 446 552 Ft/m2
Full új 4 szobás lakás amerikai konyhával felsővároson
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є67 900 000 Ft
1 014 063 Ft/m2
Miskolc, Avas, 55 nm-es felújítoott lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó lakás Bátonyterenyén, kiváló elhelyezkedéssel!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 990 000 Ft
Korábbi ár: 10 950 000 Ft
Kalkulált ár: 27 827 Є10 950 000 Ft
203 878 Ft/m2
Gyönyörű, felújított lakás eladó Dunaföldváron!
Dunaföldvár
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 100 Є
575 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Balatonszemes, Kikötő
Balatonszemes, Kikötő
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
2 446 809 Ft/m2
Csongrádin panel lakás |
Szeged, Északi városrész, Északi városrész
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 167 103 Є
882 206 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є69 900 000 Ft
1 281 132 Ft/m2
Nagykőrösön eladó felújítandó 62nm -es erkélyes lakás,befektetésnek is kiváló!
Nagykőrös
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є27 900 000 Ft
419 194 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 800 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є63 900 000 Ft
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Ajka
Ajka
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
609 259 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 79 400 000 Ft
Kalkulált ár: 221 170 Є
1 368 966 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
1 224 528 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Gyakorló utcai lakótelep
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є92 500 000 Ft
1 266 197 Ft/m2
Derék lakás a Derék utcában! -
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 156 546 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 500 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є38 490 000 Ft
787 037 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Juhász Gyula utca 10
Budapest III. kerület, Juhász Gyula utca 10, Békásmegyer-Ófalu
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
1 398 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
1 071 429 Ft/m2
Szeged Hont Ferenc utcában felújítandó panel lakás eladó
Szeged, Makkosház, Makkosház
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є40 500 000 Ft
848 936 Ft/m2