Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 12528
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 573 973 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 813 636 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 849 057 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
1 406 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
1 485 714 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület, Nagytétény
Budapest XXII. kerület, Nagytétény, Nagytétény
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 361 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 320 755 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
921 875 Ft/m2
Eladó egy méltán népszerű 2+1 félszobás lakás
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
945 455 Ft/m2
Eladó panellakás, Tápiószele, város széle
Tápiószele, város széle
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
345 833 Ft/m2
Siófok belvárosban felújított belső 2 szintes 4 szobás TÉGLALAKÁS eladó
Siófok
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є
931 250 Ft/m2
VESZPRÉMI TÉGLALAKÁS AZ EGYETEMVÁROSRÉSZBEN ELADÓ!
Veszprém
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 103 601 Є
1 385 185 Ft/m2
Eladó Szandaszőlős központjában 86m2 előkertes tetőteres sorházi lakás
Szolnok, Szandaszőlős, Szandaszőlős
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
686 047 Ft/m2
Eladó 55 m2 panel lakás, Miskolc
Miskolc, Avas II. ütem
Kínálati ár: 27 950 000 Ft
Kalkulált ár: 77 424 Є
508 182 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 64.800.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 179 501 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 51nm, 64900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 76nm, 59000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
776 316 Ft/m2