Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 12527
Kecskeméten a Lánchíd utcán eladó, 53 négyzetméteres, 2 szobás, erkélyes lakás.
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 45 700 000 Ft
Kalkulált ár: 126 593 Є
862 264 Ft/m2
II. emeleti, erkélyes, teljesen felújított lakás eladó!
Kecskemét
Kínálati ár: 55 600 000 Ft
Kalkulált ár: 154 017 Є
896 774 Ft/m2
Eladó szép lakás Kecskeméten!
Kecskemét, Homokbánya, Homokbánya
Kínálati ár: 42 490 000 Ft
Kalkulált ár: 117 701 Є
988 140 Ft/m2
Eladó szép lakás Kecskeméten!
Kecskemét, Homokbánya, Téglás utca, Homokbánya
Kínálati ár: 42 490 000 Ft
Kalkulált ár: 117 701 Є
988 140 Ft/m2
Kecskeméten 2 szobás magasföldszinti lakás eladó!
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 116 316 Є
763 455 Ft/m2
Kecskeméten 2 szobás MAGASFÖLDSZINTI LAKÁS eladó!
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 116 316 Є
763 455 Ft/m2
Eladó szép lakás Kecskeméten!
Kecskemét, Homokbánya, Homokbánya
Kínálati ár: 42 490 000 Ft
Kalkulált ár: 117 701 Є
988 140 Ft/m2
Eladó szép lakás Kecskeméten!
Kecskemét, Homokbánya, Homokbánya
Kínálati ár: 42 490 000 Ft
Kalkulált ár: 117 701 Є
988 140 Ft/m2
Eladó szép lakás Kecskeméten!
Kecskemét
Kínálati ár: 42 490 000 Ft
Kalkulált ár: 117 701 Є
988 140 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
717 949 Ft/m2
Eladó szép állapotú polgári lakás
Sopron, Csengery utca
Kínálati ár: 95 200 000 Ft
Kalkulált ár: 263 712 Є
865 455 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
EGY FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – AMI PONT AZT ADJA, AMIRE SZÜKSÉGED VAN
Sopron, Pihenőkereszt, Rozália út
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 637 Є
1 260 652 Ft/m2
Sopronban a Köszegi úton, 53m2 lakás a 3. emeleten
Sopron, Belváros, Kőszegi út
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 073 585 Ft/m2
Második emeleti két szobás panellakás a Kőszegi úton
Sopron, Kőszegi út
Kínálati ár: 52 100 000 Ft
Kalkulált ár: 144 321 Є
1 108 511 Ft/m2
Eladó háromszobás, földszinti lakás, Putnok
Putnok, Mátyás király tér
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
322 059 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Szentgyörgy utca, 73 nm-es, 3 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
506 712 Ft/m2
Eladó 2 szobás Lakás, Miskolc Vörösmarty utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2