Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 12527
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
III. Rómaifürdőn 3 lakásos, tégla építésű társasházban két, önálló bejárattal rendelkező lakás együtt eladó.
Budapest III. kerület, Rómaifürdő, Rómaifürdő
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 540 166 Є
1 500 000 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Budapest VI. kerület, Hívja a tulajdonost!, Vörösmarty utca
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 290 323 Ft/m2
Kisnémedi központjában 118 m2-es, 4 szobás, felújított tégla lakás 150 m2-es önálló kerttel eladó.
Kisnémedi
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
508 475 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Somogyi Ferenc +36702975678
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Orsolya utca, Pesterzsébet
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 360 Є
1 205 882 Ft/m2
Hívja a tulajdonost!
Budapest IV. kerület, Székesdűlő, Székesdűlő
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 383 333 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 96 399 Є
828 571 Ft/m2
26LL9042 Leányfalu domboldalában családi ház felső lakása eladó.
Leányfalu, Központ-közeli, domboldal, 26LL9042
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
380 952 Ft/m2
26HL7505 Leányfalun 582 nm-es telken fekvő családi ház alsó szintje eladó. Megtekintés és bővebb információ:
Leányfalu
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 224 377 Є
642 857 Ft/m2
Szombathely Eladó Lakás
Szombathely
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
1 044 444 Ft/m2
Szombathely belvárosához közel 49 m2-es lakás eladó.
Szombathely
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
793 878 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
1 781 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Káposztásmegyeri út
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyeri út
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 507 547 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Komócsy utca
Budapest XIV. kerület, Komócsy utca
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 797 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szépvölgy, Mátyáshegyen erdő melletti ingatlan
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Mátyáshegyen erdő melletti ingatlan, Szépvölgy
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 615 Є
3 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagymező utcánál eladó lakás
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagymező utcánál eladó lakás, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 394 366 Ft/m2
Eladó panellakás, Szombathely, Oladi lakótelep, Nagy László utca
Szombathely, Oladi lakótelep, Nagy László utca, Oladi lakótelep
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
828 125 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Györffy István utca