Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5594
Miskolc belváros, 56 nm-es újépítédű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 823 325 Ft
Kalkulált ár: 237 738 Є
1 532 559 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Élvezd a rugalmas élettereket!
Győr, Győr-Sziget, Lakatos utca, Győr-Sziget
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
952 262 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balatonkenese, Vízpart közeli
Balatonkenese, Vízpart közeli
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 118 000 000 Ft
Korábbi ár: 119 500 000 Ft
Kalkulált ár: 326 870 Є119 500 000 Ft
1 934 426 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balatonkenese, Vízpart közeli
Balatonkenese, Vízpart közeli
Kínálati ár: 122 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 122 500 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 339 335 Є125 000 000 Ft
2 008 197 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balatonkenese, Vízpart közeli
Balatonkenese, Vízpart közeli
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 704 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 159 810 000 Ft
Kalkulált ár: 442 687 Є
1 935 449 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 179 970 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 970 000 Ft
Korábbi ár: 173 775 000 Ft
Kalkulált ár: 498 532 Є173 775 000 Ft
2 067 195 Ft/m2
Új építésű, földszinti tégla lakás nagy terasszal Kecskeméten
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 199 867 Ft/m2
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 199 867 Ft/m2
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 95 348 500 Ft
Jelenlegi ár: 95 348 500 Ft
Korábbi ár: 102 683 000 Ft
Kalkulált ár: 264 123 Є102 683 000 Ft
1 288 493 Ft/m2
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 46 949 500 Ft
Jelenlegi ár: 46 949 500 Ft
Korábbi ár: 50 561 000 Ft
Kalkulált ár: 130 054 Є50 561 000 Ft
1 304 153 Ft/m2
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 92 696 500 Ft
Jelenlegi ár: 92 696 500 Ft
Korábbi ár: 99 827 000 Ft
Kalkulált ár: 256 777 Є99 827 000 Ft
1 287 451 Ft/m2
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 73 905 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 905 000 Ft
Korábbi ár: 79 590 000 Ft
Kalkulált ár: 204 723 Є79 590 000 Ft
1 296 579 Ft/m2
Miskolc, belváros, 95 nm-es újépítésű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 144 748 800 Ft
Kalkulált ár: 400 966 Є
1 523 672 Ft/m2
Miskolc, belváros, 62 nm-es újépítésű lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 94 881 675 Ft
Kalkulált ár: 262 830 Є
1 530 350 Ft/m2
Miskolc, belvàros, 74 nm-es újépítésű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 112 980 000 Ft
Kalkulált ár: 312 964 Є
1 526 757 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Mezőtúr
Mezőtúr
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
653 571 Ft/m2
Új lakás, liftes házban |
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 108 278 625 Ft
Jelenlegi ár: 108 278 625 Ft
Korábbi ár: 99 949 500 Ft
Kalkulált ár: 299 941 Є99 949 500 Ft
1 353 483 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila utca, Újpest
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 900 000 Ft
Korábbi ár: 118 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є118 900 000 Ft
1 473 077 Ft/m2
Exkluzív, loggiás lakások Nyíregyháza belvárosának közelébenNyíregyháza belvárosától 5 perc sétára, mégis csendes...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є62 000 000 Ft
1 145 455 Ft/m2