Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5588
Indul a 4. ütem a Harmatosvölgy Déli oldalán!!!
Székesfehérvár, Maroshegy, Királyhágó utca, Maroshegy
Kínálati ár: 64 914 400 Ft
Kalkulált ár: 179 818 Є
1 100 244 Ft/m2
Eladó új építésű lakások a Sóstói tanösvény mellett
Székesfehérvár
Kínálati ár: 66 987 500 Ft
Kalkulált ár: 185 561 Є
1 367 092 Ft/m2
Aba-Belsőbárándon új építésű, modern társasházi lakás eladó
Aba
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
981 667 Ft/m2
*Eladó kis lakás - Új Luxus nyugdíjas lakóparkban*
Ballószög
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є
1 869 565 Ft/m2
*Eladó lakás - Új Luxus nyugdíjas lakóparkban*
Kecskemét
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 595 745 Ft/m2
Új építésű, földszinti tégla lakás nagy terasszal Kecskeméten
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 199 867 Ft/m2
*Eladó kis lakás - Új Luxus nyugdíjas lakóparkban*
Ballószög
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є
1 869 565 Ft/m2
*Eladó lakás - Új Luxus nyugdíjas lakóparkban*
Ballószög
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 595 745 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 377 551 Ft/m2
Vízparti otthonok Mosonmagyaróvár belvárosában, a Károlyligetben ILLETÉKMENTESEN!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 73 419 500 Ft
Kalkulált ár: 203 378 Є
1 095 813 Ft/m2
PRÉMIUM ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS BÉKÉSCSABA BELVÁROSÁBAN!
Békéscsaba, Belváros közeli
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
803 115 Ft/m2
PRÉMIUM ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS BÉKÉSCSABA SZÍVÉBEN – MODERN OTTHON, AMI ÉRTÉKET TEREMT!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є
792 931 Ft/m2
Eladó 55.31 m2 új építésű tégla lakás, Békéscsaba
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 856 Є
799 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 292 135 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 100 917 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Istenhegy
Kínálati ár: 612 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 695 291 Є
4 818 898 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Szombathely
Szombathely, Olad
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є73 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Rózsa utca 79.900.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Rózsa utca, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 664 583 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HATZEL TÉR VONZÁSÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ GARZON LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 700 000 Ft
Kalkulált ár: 107 202 Є
1 138 235 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, HATZEL TÉR VONZÁSÁBAN 58 NM-ES 2.-IK EMELETI LAKÁS ERKÉLLYEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
948 103 Ft/m2