Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5595
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Hunyadi tér
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Hunyadi tér, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 500 000 Ft
Korábbi ár: 71 990 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є71 990 000 Ft
1 655 556 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Molnár utca
Budapest V. kerület, Belváros, Molnár utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
2 139 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence B207
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence B207, Alsórákos
Kínálati ár: 76 800 000 Ft
Kalkulált ár: 212 742 Є
1 786 047 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence C403
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence C403, Alsórákos
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 224 377 Є
1 620 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaföldvár, Barotapuszta, 44nm, 28500000 Ft
Dunaföldvár, Barotapuszta
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
647 727 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Felsőváros
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 57 999 000 Ft
Kalkulált ár: 160 662 Є
1 234 021 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó téglalakás, Pécs, Alkotmány utca 40
Pécs, Alkotmány utca 40, Egyetemváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є44 900 000 Ft
914 583 Ft/m2
Eladó panellakás, Eger, Kertész út
Eger, Kertész út
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
1 041 304 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Nyulas
Debrecen, Nyulas
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 532 558 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 010 204 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 010 204 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 38nm, 14500000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 166 Є
381 579 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 47nm, 5900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
125 532 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 32nm, 9490000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 490 000 Ft
Korábbi ár: 10 490 000 Ft
Kalkulált ár: 26 288 Є10 490 000 Ft
296 563 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 46nm, 21690000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 21 690 000 Ft
Kalkulált ár: 60 083 Є
471 522 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 654 Є
317 857 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 828 Є
229 800 Ft/m2