Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5596
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
760 465 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
988 889 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 47nm, 37500000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
854 762 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
1 053 784 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 50nm, 43900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
878 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 35nm, 29900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
854 286 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Felújítandó kis lakás Alsóvároson!
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 66 454 Є
510 426 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 48 700 000 Ft
Kalkulált ár: 134 903 Є
1 036 170 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є45 990 000 Ft
890 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
1 353 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є47 900 000 Ft
1 010 870 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є53 900 000 Ft
1 322 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
1 074 359 Ft/m2