Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5596
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Azonnal költözhető otthon Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
969 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є
927 660 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
965 116 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 521 429 Ft/m2