Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5595
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є42 900 000 Ft
838 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 061 702 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
999 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 000 000 Ft
Korábbi ár: 111 000 000 Ft
Kalkulált ár: 299 169 Є111 000 000 Ft
2 204 082 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed
Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 326 531 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Horog utca
Székesfehérvár, Horog utca , Palotaváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 058 000 Ft/m2
Teleki utcában, udvari lakás kis zöldterülettel
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 9 800 000 Ft
Kalkulált ár: 27 147 Є
337 931 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület, Wekerletelep, Wekerletelep
Kínálati ár: 66 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 700 000 Ft
Korábbi ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 765 Є68 500 000 Ft
1 551 163 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Kőbánya - Újhegyi lakótelep
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
833 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 103 601 Є
869 767 Ft/m2
VÁROSKÖZPONT közeli, első emeleti, erkélyes LAKÁS eladó NAGYKŐRÖSÖN!
Nagykőrös
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
821 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
AZ ÁRPÁD-HÍD PESTI HÍDFŐJÉNÉL FELÚJÍTOTT KIS LAKÁS ELADÓ!
Budapest XIII. kerület, Gidófalvy Lajos
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 500 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є39 900 000 Ft
2 083 333 Ft/m2
Siófok- belváros- 2 szobás felújított lakás új tulajdonosait keresi!
Siófok, Belváros
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 402 381 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Kisterenye
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
771 429 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér, 49nm, 39900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2