Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Dunaharaszti csendes, kertvárosias részén saját kertes, medencés otthon eladó!
Dunaharaszti, Felsőváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є
883 721 Ft/m2
Miskolc Győri kapuban eladó egy 2,5 szobás PANELPROGRAMOS ERKÉLYES LAKÁS!
Miskolc, Győri Kapu, GYőri kapu 46, Győri Kapu
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
636 182 Ft/m2
Miskolc, Győri kapuban eladó egy 3 szobás jelentősen felújított 2. emeleti lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
637 097 Ft/m2
Eladó Fót kedvelt részén, világos, földszinti téglalakás!
Fót
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 380 851 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 67nm, 64900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
968 657 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Tanács utca, 44nm, 32000000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Tanács utca
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
727 273 Ft/m2
Kalocsán igényes belső kialakítású felújított sorházi lakás eladó!
Kalocsa, Kertváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
671 233 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pápa
Pápa
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є97 000 000 Ft
1 455 882 Ft/m2
Árcsökkenés
Eladó téglalakás, Szombathely
Szombathely, Éhen Gyula kertváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
671 154 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
853 947 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 314 474 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
977 083 Ft/m2
Alkalmi vétel
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є45 000 000 Ft
908 163 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є43 900 000 Ft
803 846 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є33 500 000 Ft
632 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Gagarin tér
Dunaújváros, Gagarin tér
Kínálati ár: 45 800 000 Ft
Kalkulált ár: 126 870 Є
832 727 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Balassagyarmat, MADÁCH 7
Balassagyarmat, MADÁCH 7
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є26 900 000 Ft
470 909 Ft/m2