Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 51nm, 64900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 76nm, 59000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
776 316 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 39990000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
799 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є34 500 000 Ft
712 245 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 60 646 000 Ft
Kalkulált ár: 167 994 Є
1 378 318 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 42 320 000 Ft
Kalkulált ár: 117 230 Є
961 818 Ft/m2
Eladó lakás, Balatonfüred
Balatonfüred
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
624 306 Ft/m2
Eladó lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
815 217 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 312 500 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
998 571 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
951 389 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
1 445 652 Ft/m2
Eladó lakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
613 113 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 248 077 Ft/m2
Eladó lakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 59 400 000 Ft
Kalkulált ár: 164 543 Є
1 100 000 Ft/m2
Eladó lakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
833 333 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
862 069 Ft/m2