Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Tatabányán, Dózsakertben, a Vadász úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
690 909 Ft/m2
Abszolút belvárosi, akár azonnal költözhető, felújított lakást keres?
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 032 759 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
634 545 Ft/m2
ELEVEN RESIDENCE – MODERN ÚJÉPÍTÉSŰ OTTHONOK SZOLNOKON
Szolnok
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
1 000 000 Ft/m2
3 szobás, 2 erkélyes lakás Landorhegyen
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 116 316 Є
559 867 Ft/m2
Felújított 2 szobás lakás eladó Erzsébet központjában
Budapest XX. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
1 231 915 Ft/m2
Eladó egy felújított, kertkapcsolatos, 91 nm-es lakás Fóton – kiváló lokációval!
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 94 440 000 Ft
Kalkulált ár: 261 607 Є
1 037 802 Ft/m2
Eladó hangulatos, erkélyes lakás Vác–Deákváron, parkra néző kilátással!
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
975 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 147 059 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja, Zugló
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 399 800 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 013 559 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Köfém lakótelep, Zombori utca
Székesfehérvár, Köfém lakótelep, Zombori utca
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є
1 015 306 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XVIII. kerület, Lakatostelep, Kinizsi Pál utca
Budapest XVIII. kerület, Lakatostelep, Kinizsi Pál utca, Lakatostelep
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
1 270 455 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Pozsonyi utca
Budapest IV. kerület, Pozsonyi utca
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 280 Є
1 250 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 42127700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 116 697 Є
794 862 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 36nm, 26895000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 26 895 000 Ft
Kalkulált ár: 74 501 Є
747 083 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 000 Ft
Kalkulált ár: 115 535 Є
834 160 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 24990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
757 273 Ft/m2