Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13713
Hajdúszoboszló - Belvárosi 3 szobás lakás ELADÓ!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є
1 041 096 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 394 737 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep, Fényes udvar, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
955 735 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Endre utca
Budapest X. kerület, Endre utca
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є69 000 000 Ft
858 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Vörösmarty utca
Budapest VI. kerület, Vörösmarty utca
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
1 243 860 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szombathely
Szombathely
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
623 214 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Örs vezér tere
Budapest XIV. kerület, Örs vezér tere , Nagyzugló
Kínálati ár: 85 400 000 Ft
Kalkulált ár: 236 565 Є
1 498 246 Ft/m2
Tóra néző örök panoráma!
Mosonmagyaróvár, Ipartelep
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
700 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Belváros
Dunaújváros, Belváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
886 111 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Libakert
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є50 900 000 Ft
1 425 714 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Komárom város
Komárom, Komárom város
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
872 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 65.000.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
722 222 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 52.500.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
1 009 615 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 44.900.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є46 500 000 Ft
831 481 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
822 581 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
722 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROS KÖZELI, 57 NM-ES VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2