Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5595
Eladó téglalakás, Újszász, csendes
Újszász, csendes
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
137 209 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Központ
Bátonyterenye, Központ
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 213 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton belül), 44nm, 79000000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 795 455 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó, 41nm, 109000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
2 658 537 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunakeszi, Gyártelep, 36nm, 52500000 Ft
Dunakeszi, Gyártelep
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
1 458 333 Ft/m2
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 795 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton kívül), 48nm, 79900000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 920 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є85 920 000 Ft
1 664 583 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Eger, Belváros, 19nm, 12500000 Ft
Eger, Belváros
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 500 000 Ft
Korábbi ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є15 500 000 Ft
657 895 Ft/m2
Eladó Panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, 49nm, 49900000 Ft
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є51 900 000 Ft
1 018 367 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 114 715 Є
1 183 200 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Gárdony, Agárd, 49nm, 61900000 Ft
Gárdony, Agárd
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 263 265 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
998 000 Ft/m2
Szeged Tégla Lakás Eladó!
Szeged, Móraváros, , Móraváros
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 153 740 Є
1 321 429 Ft/m2
Szeged Tégla Lakás Eladó!
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
1 097 561 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szeged Kertkapcsolatos Kis Lakás Eladó!
Szeged, Szentmihálytelek, , Szentmihálytelek
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
1 134 146 Ft/m2
Eladó lakás Makón
Makó
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
808 511 Ft/m2
Eladó Lakás Kisteleken
Kistelek
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
1 105 263 Ft/m2
Felújított erkélyes lakás Tarjánban eladó
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 51 999 000 Ft
Kalkulált ár: 144 042 Є
1 106 362 Ft/m2