Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5595
Földszinti részpanorámás apartmanlakás wellnes hotelben
Balatonszárszó
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
1 310 345 Ft/m2
Prémium apartmanlakás wellnes hotelben
Balatonszárszó
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
1 560 000 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÉGLA LAKÁS SIÓFOKON!
Siófok
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 352 083 Ft/m2
Eladó Lakás, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 54 290 000 Ft
Kalkulált ár: 150 388 Є
1 107 959 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Herminamező, Herminamező
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 403 125 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecenben!
Debrecen
Kínálati ár: 66 605 750 Ft
Kalkulált ár: 184 503 Є
1 624 530 Ft/m2
Eladó Lakás, Téglás belvárosában
Téglás
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
920 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 20. ker.
Budapest XX. kerület
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 208 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 000 000 Ft
Korábbi ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є43 200 000 Ft
1 235 294 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є
1 090 000 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Belváros közeli csendes utcában 38 nm-es stúdiólakás
Debrecen, Kandia, Baross utca, Kandia
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 394 737 Ft/m2
Második emeleti két szobás panellakás a Kőszegi úton
Sopron
Kínálati ár: 52 100 000 Ft
Kalkulált ár: 144 321 Є
1 108 511 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Lejtő út
Budapest XII. kerület, Lejtő út
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
1 875 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XX. kerület, Pesterzsébet-Szabótelep
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet-Szabótelep, Pesterzsébet-Szabótelep
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
1 134 483 Ft/m2
Parkra néző, 1,5 szobás lakás a XVIII. kerületben!
Budapest XVIII. kerület, Lakatos-lakótelep
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 276 744 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szombathely belvárosában 42 m2-es ÚJ építésű lakás garázzsal együtt eladó.
Szombathely, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
886 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Eötvös utca
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Eötvös utca, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 68 800 000 Ft
Kalkulált ár: 190 582 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Eötvös utca 24
Budapest VI. kerület, Eötvös utca 24, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 990 000 Ft
Korábbi ár: 52 999 999 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є52 999 999 Ft
1 689 310 Ft/m2
Eladó panellakás, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є