Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 2531
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 74 499 000 Ft
Kalkulált ár: 208 681 Є
2 660 679 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 008 Є
2 630 000 Ft/m2
ELADÓ FELÚJÍTOTT LAKÁS A IV. KERÜLETBEN
Budapest IV. kerület, Erzsébet utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 782 Є
1 568 571 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 084 Є
1 875 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 212 605 Є
1 946 154 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 181 793 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 860 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 50 100 000 Ft
Kalkulált ár: 140 336 Є
1 518 182 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 172 269 Є
1 618 421 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 49 600 000 Ft
Kalkulált ár: 138 936 Є
1 550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 51 100 000 Ft
Kalkulált ár: 143 137 Є
1 460 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 378 Є
1 526 471 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 89 356 Є
886 111 Ft/m2
Befektetési lehetőség Nyíregyháza szívében – Egyetem közelében eladó panellakás!
Nyíregyháza, Jósaváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 636 Є
914 286 Ft/m2
Újvárosban másfél szobás lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 006 Є32 900 000 Ft
833 056 Ft/m2
Azonnal költözhető otthon Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 759 Є
969 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 754 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 98 011 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 38nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 241 Є
960 526 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32130000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 130 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 130 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 90 000 Є32 310 000 Ft
892 500 Ft/m2