Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 14456
Nyíregyházán Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó ház, Földeák
Földeák, Dózsa György utca
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є39 900 000 Ft
452 326 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 83 300 000 Ft
Kalkulált ár: 231 389 Є
867 708 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monoron egy FELÚJÍTOTT, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 96 nm-es, 5 szobás ikerházat.
Monor, Strázsahegy
Kínálati ár: 89 800 000 Ft
Kalkulált ár: 249 444 Є
935 417 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 278 Є
1 293 478 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Kemecse
Kemecse
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
420 313 Ft/m2
Rakamaz csendes részén, 98 nm-es, 3 szobás családi ház eladó!
Rakamaz
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
325 510 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 270 909 Ft/m2
Eladó ház, Tiszaföldvár
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 833 Є
322 086 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Veszprém 99.000.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
846 154 Ft/m2
Nyíregyháza-Oros kivezető részén igényes családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Kalkulált ár: 369 167 Є
1 046 457 Ft/m2
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Ferenc körúton eladó egy 61 nm-es, 2+1 szobás lakás!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є
785 246 Ft/m2
Nyíregyházán, az Északi körúton 43 nm-es jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
881 395 Ft/m2
Nyíregyházán, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 2+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 444 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Libakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є60 900 000 Ft
1 393 023 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
790 566 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Szabadságtelep
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 000 000 Ft
Korábbi ár: 118 990 000 Ft
Kalkulált ár: 316 667 Є118 990 000 Ft
876 923 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 278 Є
1 322 222 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Attila utca
Miskolc, Attila utca , Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є34 900 000 Ft
663 265 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Katowice utca
Miskolc, Katowice utca , Szentpéterikapu-nyugat
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 528 Є
724 750 Ft/m2