Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 10030
Eladó ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 335 180 Є
1 247 423 Ft/m2
Vízparti otthonok Mosonmagyaróvár belvárosában, a Károlyligetben ILLETÉKMENTESEN!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 73 419 500 Ft
Kalkulált ár: 203 378 Є
1 095 813 Ft/m2
PRÉMIUM ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS BÉKÉSCSABA BELVÁROSÁBAN!
Békéscsaba, Belváros közeli
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
803 115 Ft/m2
PRÉMIUM ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS BÉKÉSCSABA SZÍVÉBEN – MODERN OTTHON, AMI ÉRTÉKET TEREMT!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є
792 931 Ft/m2
Eladó 55.31 m2 új építésű tégla lakás, Békéscsaba
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 856 Є
799 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 292 135 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 100 917 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 90nm, 89900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
998 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Istenhegy
Kínálati ár: 612 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 695 291 Є
4 818 898 Ft/m2
Eladó családi ház, Mikepércs, Belváros
Mikepércs, Belváros
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
959 677 Ft/m2
Eladó családi ház, Mikepércs, Belváros
Mikepércs, Belváros
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
959 677 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szombathely
Szombathely, Olad
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є73 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Eladó ikerház, Szombathely
Szombathely, Olad
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є73 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Rózsa utca 79.900.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Rózsa utca, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 664 583 Ft/m2
Új építésű, Nappali + 3 szobás, 104 nm-es, önálló családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є
841 346 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HATZEL TÉR VONZÁSÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ GARZON LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 700 000 Ft
Kalkulált ár: 107 202 Є
1 138 235 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZÁN, HATZEL TÉR VONZÁSÁBAN 58 NM-ES 2.-IK EMELETI LAKÁS ERKÉLLYEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
948 103 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 199 900 000 Ft
Kalkulált ár: 553 740 Є
1 885 849 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 292 135 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 100 917 Ft/m2