Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 4436
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, GARÁZSKAPCSOLATOS IKERHÁZFÉL
Taksony, Központ
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 363 866 Є
838 065 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, GARÁZSKAPCSOLATOS IKERHÁZFÉL
Taksony, Központ
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 321 849 Є
741 290 Ft/m2
Eladó ikerház, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 363 866 Є139 900 000 Ft
1 396 774 Ft/m2
Eladó ikerház, Dunavarsány
Dunavarsány
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 363 866 Є
969 403 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XXII. kerület, Nagytétény-Óhegy
Budapest XXII. kerület, Nagytétény-Óhegy, Nagytétény-Óhegy
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 000 000 Ft
Korábbi ár: 102 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 322 Є102 000 000 Ft
1 453 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 336 134 Є
857 143 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 336 134 Є
857 143 Ft/m2
Eladó százhalombatta, Újtelep városrészben egy 65 nm-es 1 hálószobás családi ház!
Százhalombatta
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 294 118 Є
1 166 667 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Veres Péter utca
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 120 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 336 134 Є125 000 000 Ft
944 882 Ft/m2
Eladó Ház, Eger
Eger
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 367 Є
573 077 Ft/m2
Családi ház Szabadhegy mellékutcájában - nyugalmat és harmóniát kínáló környezetetben!
Győr
Kínálati ár: 125 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 125 900 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 661 Є129 000 000 Ft
484 231 Ft/m2
Új építésű, kertkapcsolatos családi otthon – Balora Homes, Keszthely
Keszthely, Északi városrész, Hévízi
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 392 157 Є
1 093 750 Ft/m2
Modern, új építésű otthon saját kerttel Keszthelyen – Balaton közelében
Keszthely, Északi városrész, Hévízi
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 378 151 Є
1 144 068 Ft/m2
4676/2: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, 476 m² saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 124 300 000 Ft
Kalkulált ár: 348 179 Є
1 027 273 Ft/m2
4676/1: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 338 936 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rád, 140nm, 140000000 Ft
Rád
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 392 157 Є
1 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 363 866 Є
948 175 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 142 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 142 500 000 Ft
Korábbi ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 399 160 Є149 000 000 Ft
1 079 545 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVIII. kerület
Budapest XVIII. kerület, Erzsébettelep
Kínálati ár: 149 500 000 Ft
Kalkulált ár: 418 768 Є
1 010 135 Ft/m2
Eladó családi ház, Szombathely
Szombathely, Sarlay-telep
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 420 168 Є
714 286 Ft/m2